Menu

http://barrel-trans.com.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.baner.1gk-is-656.jpglink
http://barrel-trans.com.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.baner.2gk-is-656.jpglink
« »

Content

Breadcrumb

Sprzedaż pojemników

Dlaczego Barrel-Trans?

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na opakowania metalowe oraz plastikowe przystosowane do przemysłu stworzyliśmy serwis dzięki, któremu będą mieli Państwo okazje zamówić opakowania najwyższej jakości w najkorzystniejszej cenie. Na naszej stronie mogą również Państwo znaleźć wiele przydatnych informacji na temat beczek różnego typu. Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawanych firm na rynku, ponieważ handlujemy beczkami metalowymi jak zarówno beczkami plastikowymi oraz kanistrami i zbiornikami. Jesteśmy bezkonkurencyjni na rynku od wielu lat. Dodatkowo w celu zapewnienia kompleksowej obsługi naszych klientów zapewniamy niskie ceny oraz krótkie terminy realizacji zamówień jak i zapewniamy transport.

Beczki dostępne na rynku

Aktualnie na rynku dostępnych jest wiele różnego rodzaju opakowań. Najczęściej można spotkać beczki metalowe o pojemnościach od 190-230 litrów oraz beczki plastikowe wykonane z tworzyw sztucznych dostępne w pojemnościach od 110-230 litrów. Obydwa tyby beczek mogą być wyposażone w zamknięcia z kormami lub dekle z obręczami lub bez. Alternatywnym opakowaniem są pojemniki, kanistry plastikowe które są tańsze oraz wygodniejsze w transporcie.

Beczki są od wielu lat wykorzystywane jako opakowania do różnego typu substancji od środków chemicznych do artykułów spożywczych. Beczki są również wykorzystywane w gospodarstwach domowych do przechowywania wody na przykład deszczówki lub jako opakowania do przechwywania kapusty itp., wykorzystywane są również do budowy wędzarni lub do odwodnienia terenu jak również na pomosty

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo beczki plastikowe oraz beczki metalowe, kanistry i zbiorniki. Prosimy o wysyłanie wiadomości email z zapytaniem ofertowym, co pozwoli nam na dostosowanie najkorzystniej oraz aktualnej oferty cenowej, najbardziej odpowiadające dla Państwa potrzeb. Oferujemy beczki beczki używane, które pozwolą Państwu na zaoszczędzenie pieniędzy.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Jeśli poszukują Państwo optymalnej dla Państwa oferty prosimy o kontakt pod adresem mailowym            Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz zapraszamy do sklepu internetowego www.barrel-trans.com.pl. Nasz konsultant postara się znaleźć odpowiednią dla Państwa firmy ofertę.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Ranking English Bookmakers Artbetting.net
Ламперия от ЕМСИЕН-3
Дюшеме от emsien3.com